سایت

برگزاری گردهمایی بزرگ پاترول سواران در پیست‌های خاکی آیلند

| |
اشتراک گذاری:

برگزاری گردهمایی بزرگ پاترول سواران در پیست‌های خاکی آیلند

پیست‌های خاکی آیلند میزبان گروه بزرگ پاترول سواران ایران، بزرگان رشته آفرود، طبیعت گردان، گروه‌های خودرویی فروشگاه‌های معتبر آفرودی و کوهنوردی، رانندگان مسابقات آفرودی و علاقه‌مندان به رشته آفرود شد.
در این گردهمایی یک روزه که در روز جمعه ۱۹ مرداد سال جاری با همکاری هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آیلند و گروه پاترول سواران ایران در مجموعه پیست‌های خاکی آیلند برگزار شد، آفرودنوردان از شهرهای تهران، شیراز، اصفهان، کاشان، یزد، البرز، ساوه قزوین و … حضور داشتند.
درگرهمایی بزرگ پاترول سواران، بانوان آفرودسوار با خودروهای خود حرکات نمایشی اجرا نموده و در انتها راننده برتر خانم معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت. سه خودروی برتر نیز از لحاظ تجهیزات در سه کلاس فابریک، توریستی و آفرود توسط هیئت داوران هیات موتورسواری و اتومبیلرانی آیلند معرفی و به آنها جوایزی اهدا شد.
همچنین پاترول سواران از شهرهای مختلف کشور قدرت دودیفرانسیل‌های خود را در تپه‌ها و بیراهه‌های پیست آفرود آیلند به نمایش گذاشته و تجربیات خود را با یکدیگر سهیم شدند.
در ادامه برنامه نیز علاقه‌مندان به رانندگی با خودروهای آفرودی، آفرودسواری در پیست آفرود آیلند را تحت نظارت مربیان و متخصصان پیست، تجربه نمودند.
قابل ذکر است پیست آفرود آیلند با استانداردهای جهانی قابلیت برگزاری مسابقات در سطوح مختلف، دوره‌های آموزشی و برنامه‌های تفریحی برای علاقه‌مندان به رشته‌های موتورسواری و اتومبیلرانی را داراست.

بدون دیدگاه
ارسال یک دیدگاه

12 + 12 =