سایت

‎زیر ساخت های سرزمین ایرانیان به نسبت سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است

| |
اشتراک گذاری:

نماینده‌ی مرکز واردات و رییس اداره مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه‌ی اقتصادی گمرک کشور

‎زیر ساخت های سرزمین ایرانیان به نسبت سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است
آینده‌ی بسیار روشنی در انتظار آیلند است

محمود رئیسی نماینده‌ی مرکز واردات و رییس اداره مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه‌ی اقتصادی گمرک کشور در بازدید از منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی زرندیه (ایرانیان) و پیست فرمول ۱ و زمین و ویلاهای گلف آیلند گفت: من تصور نمی‌کردم در طول یک سال، مجموعه‌ی سرزمین ایرانیان تا این حد تغییر کرده باشد. از لحاظ ساختار داخلی و زیرساخت‌هایی که انجام شده و کاربرهایی مانند پیست فرمول ۱ و زمین و دهکده‌ی گلف و پیست‌های خاکی و موتورکراس و کارتینگ بسیار پیشرفت کرده است.
رئیسی با اشاره به خاص بودن پیست فرمول ۱ در جهان افزود: شاید سایر کاربرهای شهرک آیلند را بتوان در مناطق دیگر ایجاد کرد اما بنظر من پیست فرمول ۱ در میان تمام کاربری‌های آیلند از همه جذابتر است.
نماینده‌ی مرکز واردات و رییس اداره‌ی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه‌ی اقتصادی گمرک کشور با تأکید بر این‌که آیلند تنها منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی کشور با تمرکز بر موضوع گردشگری است تصریح کرد در سایر مناطق ویژه عموماً مباحث صنعتی مورد توجه قرار گرفته است و از این منظر منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی زرندیه (ایرانیان) یک نمونه‌ی بی‌مثال در کشور است از سویی نزدیکی به تهران نیز باعث می‌شود آینده بسیار روشنی در انتظار آیلند باشد.

بدون دیدگاه
ارسال یک دیدگاه

هفده − دوازده =