سایت

مسابقه چندجانبه موتورکراس کشوری در پیست تخصصی موتور کراس شهر آیلند برگزار شد

| |
اشتراک گذاری:

مسابقه چندجانبه موتورکراس کشوری در پیست تخصصی موتور کراس شهر آیلند برگزار شد

مسابقه چند جانبه موتورکراس کشوری با حضور ۳۷ موتورسوار خبره در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و پیشکسوتان از استان‌هایی چون تهران، خوزستان، لرستان، البرز و… در پیست تخصصی موتورکراس شهر آیلند برگزار شد.
قابلیت‌های حرفه‌ای و تخصصی پیست موتورکراس آیلند برگزاری مسابقات در سطح بین‌المللی و تحت شرایط FIM را امکان پذیر نموده است. با همین رویکرد مسابقه چند جانبه موتورکراس کشوری در کلاس‌های ۶۵CC  نوجوانان، ۴۵۰CC ،۲۵۰CC و ۱۵۰CC جوانان و ۴۵۰CC ،۲۵۰CC  پیشکسوتان و با حضور جمع زیادی از دوستداران و علاقه‌مندان به ورزش موتورکراس در روز جمعه ۹۷/۰۷/۱۳ در این پیست برگزار شد.
در کلاس ۶۵CC امیررضا عوضی‌پور، محمد برزگر و محمدامین عوضی ‌پور برترین‌های رده سنی نوجوانان در مقام‌های اول تا سوم این رده شدند.
در رده سنی جوانان در کلاس ۴۵۰CC امیررضا ثابتی‌فر، مرآت نراقی و حامد فراهانی نفر اول تا سوم شدند. در همین رده در کلاس cc ۱۵۰ محمد حسین دانش‌پژوه، پیمان علیزاده و امیر بیدی و در کلاس cc ۲۵۰ نیز علیرضا پرورش، احمدرضا کریمی و میلاد مطهری در رده‌های اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنین در رده سنی پیشکسوتان در کلاس ۴۵۰CC جواد زنجانیان، محمد مقدس راد و سید کمال میرحسینی و در کلاس ۲۵۰CC فرهاد عبداله زاده، حسین فانی و مسلم احمدی مقام اول تا سوم را کسب نمودند.
در انتها نیز با توجه به امتیازهای کسب شده، تیم‌های اول تا سوم نیز معرفی شدند. تیم‌های تهران، توابع تهران و هیات موتور سواری آیلند عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
قابل ذکر است پیست موتور کراس آیلند یکی از شش پیست تخصصی پیست‌های آفرود آیلند است که با هدف توسعه ورزش‌های موتوری و شناسایی استعدادهای اتومبیل‌رانی و موتورسواری کشور ساخته شده است و مناسب برگزاری انواع مسابقات و برنامه‌های تفریحی و آموزشی است. این مجموعه زیر نظر هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی منطقه ویژه اقتصادی زرندیه (آیلند) فعالیت می‌نماید.

 

بدون دیدگاه
ارسال یک دیدگاه

13 + شانزده =