سایت

زمین گلف آیلند ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک‌تر از سایر کاربری‌ها بود

| |
اشتراک گذاری:

کارشناس مسئول هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی کشور

زمین گلف آیلند ۱۰ تا ۱۵ درجه خنک‌تر از سایر کاربری‌ها بود

جواد عباس‌پور کارشناس مسئول هماهنگی مناطق ویژه اقتصادی کشور در بازدید از سرزمین ایرانیان با اشاره به پیشرفت بسیار عالی زیرساخت‌های آیلند از سال ۹۴ تاکنون گفت: طی بازدیدی که مرداد ماه ۹۷ با همکاران دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه‌ی اقتصادی از سرزمین ایرانیان داشتیم شاهد پیشرفت‌های بسیار عالی در ایجاد زیرساخت و حتی آماده‌سازی کاربری‌های مختلف بودیم به طوری‌که می‌توان گفت پیست فرمول ۱ تقریباً آماده‌ی بهره‌برداری است و کارهای جزئی و کمی به نسبت آن‌چه که انجام شده، باقی مانده است. ساخت بخش اول زمین گلف و بیش از ۱۶۰ ویلا از دهکده‌ی گلف نیز تقریباً تمام شده است و همین حالا اختلاف دمایی که در زمین گلف و روی چمن ها حس می‌کردیم ۱۰ تا ۱۵ درجه با دمای خارج از دهکده‌ی گلف متفاوت بود. امیدواریم به‌زودی و با تلاش‌های مدیران آیلند، این شهرک نمونه‌ی گردشگری به بهره‌برداری برسد.
جواد عباس‌پور با اشاره به اظهار نظر استاندار استان مرکزی که در جلسه‌ی ستاد مقاومتی استان مرکزی در آیلند بیان شده بود گفت: سرزمین ایرانیان تنها پروژه‌ای در این مقیاس در حوزه‌ی گردشگری است که از ایده‌پردازی تا اجرای آن بعد از پیروزی جمهوری اسلامی طراحی و ساخته شده است و امیدواریم شاهد بهره‌برداری برخی از کاربری‌های آن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باشیم.
وی تصریح کرد سازمان مسئول منطقه‌ی ویژه‌ی اقتصادی زرندیه(ایرانیان) که شرکت توسعه سیاحان سرزمین ایرانیان است توانسته به خوبی مسئولیت‌های خود را در این مدت به انجام برساند و در طول این مدت توجه‌ی سرمایه‌گذاران را برای حضور در کاربری‌های مختلف خود جلب کند. امیدواریم این روند به زودی باعث تجربه‌های هیجان‌انگیز مردم کشورمان در پیست‌های مختلف این شهرک شود. حتی تجربه‌ی تماشای مسابقات موتورکراس، آفرود، رالی بیشتر از همه فرمول ۱ برای من به عنوان یک مخاطب بسیار هیجان‌انگیز است حالا فکر کنید علاقه‌مندان این رشته‌ها امکان استفاده از پیست را هم در کشورمان داشته باشند. بنابراین می‌توان گفت آیلند منحصربه‌فرد است.

بدون دیدگاه
ارسال یک دیدگاه

دوازده + 9 =